/media/uploads/general/banner_1117.png

איך מקבלים כסף בחזרה על קניות באינטרנט?

 

 • נרשמים לmax PayBack ומקבלים 10 ₪ מתנה לצבירה
 • בוחרים חנות מרשימת החנויות בעמוד
 • ממשיכים לקנייה בחנות ומשלמים בכרטיס אשראי max
 • צוברים החזר כספי על כל קנייה דרך PayBack*
 • בהתחברות לשירות אפשר לבדוק בכל עת כמה כסף צברתם ומה סטטוס ההחזרים הכספיים

 

כדי לקבל את הכסף חזרה לכרטיס האשראי:

 • אם הסכום שנצבר הגיע ל-50 ₪ ומעלה, נכנסים ל-PayBack ולוחצים על כפתור "לקבלת הכסף לכרטיס האשראי"
 • הכסף יוחזר במועד החיוב הקרוב ויופיע בפירוט החיובים והעסקאות שלכם

 

אל תשכחו להיכנס לעמוד max PayBack בכל פעם שאתם קונים באינטרנט!

 


 יש לכם עוד שאלות? יש לנו את כל התשובות!

qa title

מה זה החזר PayBack?

החזר PayBack הוא זיכוי שייצבר לזכותכם לאחר רכישת מוצר באתר לבחירתך מתוך האתרים המוצעים בשירות. ההחזרים ייצברו רק אם תעברו לקניות באתר דרך הקישור באתר max.

איך משתמשים בשירות?

נרשמים בחינם לשירות PayBack. בכל פעם שרוצים לקנות באינטרנט, עוברים באתר PayBack, בוחרים באתר מהרשימה, ממשיכים לקנייה באתר הנבחר וצוברים החזרים. להצטרפות ולהתחברות לשירות>>

לשימושך כמה טיפים שימושיים:

 • יש לזכור לעבור באתר PayBack לאתר המבוקש לפני כל קנייה. או שאפשר להתקין את ההחזר האוטומטי שלנו. לפרטים>>
 • שימו לב לא להשתמש בקישור או בקוד הטבה או בתוספי קופונים לדפדפן (כדוגמת honey), שלא ניתנו במסגרת שירות PayBack לאחר המעבר לאתר המבוקש ועד לסיום הקנייה.
 • מומלץ להימנע משימוש בתוכנות החוסמות שימוש ב cookies.
 • על מנת לקבל את ההחזרים מומלץ לבצע קנייה חדשה בכל פעם שמתחברים לשירות ולא להשתמש בסל קניות שמילאתי מבעוד מועד באתר.
איך מקבלים החזרים כספיים?

כדי לקבל החזר כספי בשירות PayBack, יש להיכנס לאתר PayBack עם פרטי המשתמש שלכם, לבחור באתר מתוך הרשימה, ללחוץ על "לקנייה באתר" ולבצע את הקנייה באמצעות כרטיס אשראי maxמבית לאומי קארד שברשותך, צוברים החזרים על הרכישות בכל אתר המופיע בשירות. על כל 50 ₪ ומעלה שצוברים כהחזרים כספיים, ניתן לפדות כזיכוי לכרטיס אשראי max מבית לאומי קארד בלבד.

את הטבת פינוק אונליין ניתן לפדות כזיכוי לכרטיס אשראי max מבית לאומי קארד שברשותך ללא המתנה למינימום החזר כספי 50 ₪ ובתנאי שהקופון בסטטוס "מאושר"

חשוב לדעת: קנייה באתר ללא כניסה לאתר PayBack ולחיצה על הכפתור "לקנייה באתר" לא תיחשב לצורך ההחזר הכספי. או שניתן להתקין את ההחזר האוטומטי שלנו: לפרטים>

איך אדע אם מגיע לי החזר הכספי?

עד 48 שעות מרגע הקנייה באתר שבחרתם תקבלו מייל המאשר את סכום העסקה שביצעת באתר האינטרנט ואת הסכום שייצבר עבורכם להחזר. החזר כספי זה יופיע בעמוד מצב חשבון ה-PayBack שלכם בסטטוס "ממתין", עד לקבלת אישור סופי מחברת "קאשבק אונליין בע"מ", מפעילת השירות, על כך שהמוצר הגיע ליעדו ולא הוחזר (בהתאם לתנאי המשלוח, בין 30-90 יום). לאחר האישור הסופי, יהפוך סטטוס ההחזר ל"מאושר" ויירשם לזכותכם. 

חשוב לדעת: אם קנית יותר ממוצר אחד בהזמנה אחת מאותו אתר אינטרנט, סטטוס ההחזר יהפוך מ"ממתין" ל"מאושר" רק אחרי שכל המוצרים הגיעו ליעדם. אם מוצר אחד (או יותר) בהזמנה בוטל או הוחזר למוכר, הסטטוס וסכום ההחזר יחושבו רק על המוצרים שהגיעו ליעדם וקנייתם לא בוטלה.

איך מתבצע תהליך קבלת הזיכוי?

נכנסים לעמוד מצב החשבון באתר PayBack, לוחצים על "קבלת החזר בכרטיס max", ממלאים את הפרטים הנדרשים ואת מספר כרטיס אשראי max אליו תרצו לקבל את ההחזר (למעט כרטיסי debit, free, cash card ורכש). וזהו! ההחזר יעודכן בדף החשבון החודשי הקרוב שלך כשורת זיכוי.

תוך כמה זמן מתעדכן הזיכוי בכרטיס שלי?

ההחזר יועבר לכרטיס אשראי max הנבחר תוך 3 ימי עסקים. ניתן לצפות בזיכוי באתר max באזור האישי תחת פירוט חיובים ועסקאות. במידה ולא נמצאה שורת זיכוי לאחר 3 ימי עסקים, ניתן לפנות אלינו דרך "צור קשר" בתחתית העמוד.

איך אדע אם אני זכאי להטבת פינוק אונליין?

פינוק אונליין נכלל בתכנית ההטבות של max. צברת פינוק החודש? מעולה! אפשר להזמין את הקופון כאן>> ולממשו באתר PayBack

איך השינויים בתכנית ההטבות של max משפיעה על הטבות PayBack  שלי?

שירות PayBack קניות באינטרנט, נכלל בתוך תכנית ההטבות של max, ובעקבות היפרדות מבנק לאומי, החל מתאריך 01.07.19 רק מחזיקי כרטיס אשראי של max יוכלו ליהנות מקבלת החזרים במסגרת השירות ומפינוק אונליין.
להסבר מלא על החרגת כרטיסי בנק לאומי מתכנית הנאמנות של max

איך מממשים את הטבת "פינוק אונליין"?

דבר ראשון צריך לבדוק אם צברת פינוק החודש, צברת? מעולה! ממשיכים להזמנת הקופון באתר max, מקבלים את הקוד במייל ומזינים אותו בעמוד פינוק אונליין באתר Pay-Back
קונים באחד מהאתרים דרך השירות ב70 ₪ ומעלה ומקבלים החזר של 30 ₪ לחשבון Pay-Back שלך.

ניתן לפדות את הקופון (30 ₪ ההחזר כספי) כזיכוי לכרטיס אשראי max מבית לאומי קארד שברשותך ללא המתנה למינימום החזר כספי 50 ₪ ובתנאי שהקופון בסטטוס "מאושר"

לא צברת פינוק? אפשר לבקש מחברים או להמתין לחודש הבא.

האם מקבלים החזרים גם בתשלום באמצעות paypal?

כל עוד התשלום עם paypal הוא באמצעות כרטיס max ועברת לפני כן בשירות PayBack אז אין בעיה! ההחזר הכספי תקף במקרה זה.

האם PayBack עובד באפליקציות?

כן. מעבר מאתר PayBack בנייד לאתרים פותח את האפליקציה. יש מקרים ש PayBack בנייד יפתח אתר ולא אפליקציה וזה מניסיוננו עניין של הגדרות באפליקציה. אם זה קורה לכם, פנו אלינו ונשמח לעזור נקודתית בהגדרות בנייד. אפליקציית אסוס לא צוברת PayBack כי יש להם בעיה טכנית והם מסרו לנו שזה בטיפול.

איך ניתן לעקוב אחר ההחזרים שלי?

ניתן לעקוב אחרי הסכומים שנצברו להחזר בעמוד מצב חשבון עבור רכישות שביצעתם במסגרת השירות. כדי לגלוש לעמוד זה, יש להיכנס עם פרטי המשתמש שלכם לשירות. לצפייה בפירוט במצב החשבון שלך>>

ההחזר לא התעדכן במצב החשבון שלי. מה עלי לעשות?

במידה ועברו יותר מ 48 שעות לאחר הרכישה, אנא העבר אלינו את מייל אישור ההזמנה הכולל את סכום הרכישה ל orders@pay-back.co.il ונבדוק מול האתר ממנו רכשת. 

למה לא מקבלים אוטומטית את ההחזר לכרטיס האשראי?

מסקר שערכנו התברר כי רוב הלקוחות מעדיפים לצבור הרבה יותר מ 50 ₪ ואז לקבל בבת אחת סכום גבוה. יש לקוחות אשר מחכים ל- 1000 ₪ ורק אז לוחצים על הכפתור.

קיבלתי החזר כספי נמוך מדי. מה עלי לעשות?

סכום ההחזר מחושב כאחוז מסכום העסקה באתר הנבחר לא כולל מיסים, מע"מ, אגרות, דמי משלוח, הנחות או זיכויים ואחריות מורחבת למוצר. יש לשים לב גם לתנאי העסקה בכל חנות. במידה ולפי חישובכם נראה שההחזר עדין נמוך, אנא העבר אלינו את מייל אישור ההזמנה הכולל את סכום הרכישה ל orders@pay-back.co.il ונבדוק מול האתר ממנו רכשת. 

יש אפשרות שימחקו לי ההחזרים?

לקוחות שנרשמו לשירות עד יולי 2018:

כל ההחזרים שצברת עד 1.2.19 לא ימחקו לך וימתינו לך עד שתעביר אותם לכרטיס max. ההחזר הכספי שנצבר לזכותך לאחר 1.2.19 ובמידה ולא עשית שימוש בשירות במשך 12 חודשים (כלומר לא פדית כסף לכרטיס max או לא קנית באינטרנט דרך השירות), יימחק מחשבונך, בכפוף לתנאי השימוש.

לקוחות שנרשמו לשירות עד יולי 2018:

כל ההחזרים הכספיים שנצברו לזכותך מרגע ההרשמה במידה ולא עשית שימוש בשירות במשך 12 חודשים, יימחקו לך, בכפוף לתנאי השימוש.

*אם במהלך 12 החודשים שהינך משתמש לא פעיל, תבצע פעולה בחשבונך, יחודשו 12 החודשים לצבירה חדשה מתאריך ביצוע הפעולה האחרונה

האם המידע שלי מוגן?

פרטיות לקוחותינו הינה בראש סדר העדיפויות שלנו. חברת max ו/או חברת "קאשבק אונליין בע"מ" לא תעביר שום פריט מידע שמסרתם להן לצד ג'.

website preloader
איך זה עובד? טיפים ועידכונים כל החנויות חנויות חדשות כרטיס אשראי "חבר" תמיכה